Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Liberecký kraj spouští dotazníkové šetření určené rodinám s dětmi

04. 05. 2017

 

S ohledem na vytvářený Strategický plán rodinné politiky Libereckého kraje realizuje kraj již druhé dotazníkové šetření, tentokrát zaměřené na rodiny s dětmi. Cílem dotazníku je zmapovat prorodinné aktivity v území a odhalit, co v kraji stále chybí.

V období od 1. 5. do 30. 6. 2017 probíhá v kraji dotazníkové šetření, které je primárně v online podobě (více informací naleznete na www.rodinalk.cz). V průběhu dalších dnů budou na vytipovaná místa v kraji rozdistribuovány také dotazníky v tištěné podobě, aby bylo zajištěno, že k dotazníku budou mít přístup všechny rodiny. Dvacet tři otázek je zaměřeno např. na trávení volného času dětí a rodin, slaďování rodinného a pracovního života, venkovní hrací plochy či preventivní zdravotní programy pro děti. O dotazníkovém šetření informuje také plakát, na kterém je umístěn QR kód, který po načtení mobilním telefonem přesměruje respondenta přímo na dotazník.

Zapojte se i vy a přispějte k tomu, aby byla rodinná politika v Libereckém kraji orientována tím správným směrem. Dotazník je možné vyplnit ZDE.

 

Dotazníky v papírové podobě naleznete v:

Centrum pro rodinu Náruč, Skálova 540, Turnov

Mateřské centrum Krteček - Generace, Palachova 504/7, Liberec 1

Mateřské a dětské centrum Maják, U Školky 579, Tanvald

 

logo EU

logo LK

logo RP LK

Ing. Hájková Kateřina
rodina@kraj-lbc.cz