Kraj hledá Babičku Libereckého kraje 2022

08. 09. 2022

Ve středu 5. října se v Kulturním a společenském centru Lidové sady v Liberci koná další ročník soutěže Babička Libereckého kraje 2022.

„Soutěž Babička roku má za cíl ukázat, že i ti, kteří hodně pamatují, mohou v něčem vynikat. Akce není zábavná jen pro samotné babičky, ale pevně věřím, že se budou bavit opravdu všechny generace. Jsem velmi rád, že máme možnost jako Liberecký kraj takovou akci podpořit,“ uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Podmínky nominace:
Věk od 60 let
Trvalý pobyt v Libereckém kraji
Zaslání řádně vyplněné přihlášky
Uzávěrka přihlášek je 15. září 2022
Nominace lze zasílat elektronicky na adresu krs-lk@seznam.cz
Nebo písemně na adresu: KRAJSKÁ RADA SENIORŮ LIBERECKÉHO KRAJE, Mlýnská 611/35, 460 01 Liberec

Přihlášené semifinalistky budou soutěžit ve třech základních disciplínách:

1. představení – řízený rozhovor s moderátorem – soutěžící představí sebe, svůj region, obec, svůj domov

2. volná disciplína – zpěv, tanec, recitace, ukázka vlastní tvorby, malování, háčkování, pletení, vaření, hra na
hudební nástroj, přednes, vlastní tvorba, ruční práce apod.

3. módní přehlídka – oblečení, ve kterém se cítíte nejlépe

PŘIHLÁŠKA JE V PŘÍLOZE!

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu