Ve středu 14. března 2018 se na KÚ LK uskuteční konference na téma Aktuální otázky ve veřejném opatrovnictví

Ing. Jana Říhová

metodik veřejného opatrovnictví

• 05. 03. 2018 00:00

Oddělení sociální práce odboru sociálních věcí KÚ LK pořádá pro veřejné opatrovníky obcí Libereckého kraje v rámci výkonu přenesené působnosti v agendě veřejné opatrovnictví konferenci na téma „Aktuální otázky ve veřejném opatrovnictví“.

Konference se uskuteční pod záštitou Mgr. Pavla Svobody, náměstka hejtmana, řízení rezortu sociálních věcí, dne 14. března 2018
od 9:00 do 16:00 hodin v budově KÚ LK, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2 - multimediální sál.

Na konferenci vystoupí erudovaní lektoři, kteří účastníkům poskytnou nejen kvalitní teoretické informace, ale především užitečné rady
a příklady s důrazem na spojení s reálnou praxí. Z jiného úhlu pohledu představí opatrovnictví veřejný opatrovník z obce Libereckého kraje
a zástupce poskytovatele sociálních služeb. Za Národní radu osob se zdravotním postižením ČR přispěje vedoucí poradny a sociální pracovnice.

Podrobné informace k pořádané akci naleznete v níže uvedené pozvánce a programu.

Konferencí bude provázet moderátor Českého rozhlasu Liberec Jan Žíla.