ať víme, jak to na našem webu žije?

Svaz průmyslu a dopravy ČR a organizace Klára pomáhá z.s. pořádají dne 23. června on-line kulatý stůl na téma FLEXIBILNÍ FORMY ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Kulatý stůl na téma FLEXIBILNÍ FORMY ZAMĚSTNÁVÁNÍ (Svaz průmyslu a dopravy ČR a Klára pomáhá z.s.)

Svaz průmyslu a dopravy ČR a Klára pomáhá z.s. pořádají v rámci projektu „Rozvoj národního, odvětvového a regionálního sociálního dialogu v ČR“ kulatý stůl na téma FLEXIBILNÍ FORMY ZAMĚSTNÁVÁNÍ, který se koná dne 23. června 2021 od 9:00 do 11:30 on-line prostřednictvím ZOOM. Cílem kulatého stolu je společná diskuze zástupců státu (MPSV, MMR a ÚP ČR), zaměstnavatelů a organizací zastupující potencionální zaměstnance s různými potřebami (pečující o osobu blízkou, ZTP, aktivní senioři apod.) o flexibilních formách zaměstnávání.

Bližší informace naleznete zde: Kulatý stůl na téma Flexibilní formy zaměstnávání