Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kraj poskytne individuální dotace v oblasti rodinné politiky

Kraj poskytne individuální dotace v oblasti rodinné politiky

Již druhým rokem mohou nestátní neziskové organizace získat od Libereckého kraje finanční podporu na aktivity pro rodiny s dětmi. Žádost o individuální dotaci v oblasti rodinné politiky je možné podávat od 22. března do 30. dubna letošního roku prostřednictvím internetových stránek Libereckého kraje. Celkem kraj na tyto účely vyčlenil půl milionu korun.

Organizace budou moci peníze použít na osvětové vzdělávací programy pro rodiny s dětmi, na podporu mezigeneračního soužití a metodickou podporu při zavádění flexibilních pracovních úvazků. Všechny žádosti posoudí Poradní sbor pro sociálně-právní ochranu dětí Krajského úřadu Libereckého kraje. Poté bude materiál s návrhem na přerozdělení finančních prostředků předložen orgánům kraje. Více informací je na internetovém odkazu: https://dotace.kraj-lbc.cz/socialni-veci/individualni-zadost-o-dotaci-v-oblasti-rodinne-politiky-d453296.htm.

 

Logo RP vodorovné