MPSV vyhlásilo nultý ročník soutěže Zaměstnavatel přátelský k neformálně pečujícím 2021

Do 15. 7. 2021 je možné podávat nominace do nultého ročníku soutěže o cenu MPSV a organizace Byznys pro společnost „Zaměstnavatel přátelský k neformálně pečujícím 2021“. Smyslem soutěže je ocenit firmy vytvářející co nejlepší podmínky pro zaměstnance, kteří musejí skloubit práci s dlouhodobou péčí o své blízké. Soutěže se mohou zúčastnit soukromí i veřejní zaměstnavatelé.

Více informací o soutěži včetně formuláře pro podávání nominací naleznete zde