Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Organizace Síť pro rodinu pořádá 9.2.2021 webinář na téma VIRTUÁLNÍ SVĚT aneb BEZPEČNĚJŠÍ INTERNET

Organizace Síť pro rodinu pořádá 9.2.2021 webinář na téma VIRTUÁLNÍ SVĚT aneb BEZPEČNĚJŠÍ INTERNET

Záhlaví Síť pro rodinu

Síť pro rodinu zve

na webinář

 

VIRTUÁLNÍ SVĚT aneb BEZPEČNĚJŠÍ INTERNET

 

9. února 2021 od 16:30 do 18:30 hodin - online přes youtube kanál

 

Postrádáte dostatečnou orientaci ve „virtuálním světě“? Nechte se provést lektory Petrem Šmídem a Michalem Ksandrem moderními technologiemi zejména ve vztahu k dětem,  nebezpečím sociálních sítí (Instagram, TikTok), používáním smartphonů a hraním počítačových her.

Cílem semináře je propojit "počítačové přistěhovalce" s mladou internetovou generací – vysvětlit, že "počítačoví domorodci" nejsou díky technologiím, které rádi používají, odsouzeni k horšímu životu. Během interaktivního webináře budou lektoři kromě připraveného materiálu zodpovídat také dotazy.

 

Lektoři:

Ing. Petr Šmíd, DiS. - zakladatel a ředitel organizace Portus Prachatice, o.p.s., supervizor, expert na vzdělávání dospělých v oblasti kyberkriminality a garant preventivních programů pro děti a mládež, lektor programu Minimalizace šikany.

 

Michal Ksandr, DiS. - expert na vzdělávání rodičů v oblasti kyberkriminality, lektor preventivních programů pro děti a mládež Portus Prachatice, o.p.s.


Cena: zdarma v rámci kampaně Den bezpečnějšího internetu 2021

#SaferInternetDay a #SID2021Den bezpečnějšího internetu 2021

 

 

Přihlašovat se můžete přes formulář do 9. 2. 2021 15:00 hodin. Poté Vám přijde potvrzovací e-mail s odkazem na webovou adresu setkání.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na krajskou koordinátorku Hanu Šustrovou: hana.sustrova@sitprorodinu.cz, tel. 602 178 829.

 

logo MPSV malé   Aktivity projektu „Posilujeme hodnotu rodiny 2021“ jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV.

 

Zápatí Síť pro rodinu