Tvorbu koncepcí rodinné politiky na úrovni obcí je možné podpořit prostřednictvím dotačního programu Podpora místní Agenda 21

Ná základě opatření 4.3 Strategického plánu rodinné politiky Libereckého kraje, které se zaměřuje na zavádění opatření na podporu rodinné politiky na úrovni kraje a obcí, mohou obce Libereckého kraje zažádat o finanční podporu na tvorbu koncepce rodinné politiky prostřednictvím dotačního programu Podpora místní Agendy 21, a to konkrétně v rámci aktivitiy Strategické plánování. Do této aktivity spadá mimo jiné vypracování či aktualizace strategických rozvojových dokumentů za účasti veřejnosti (např. strategie udržitelného rozvoje nebo program/strategie vedoucí k udržitelnému rozvoji, strategie Smart City, zdravotní plány).

Vyhlášení programu: 28. 4. 2021

Zahájení příjmu žádostí: 1. 6. 2021  (zde)

Ukončení příjmu žádostí: 16. 6. 2021, 14:00 hod.

Více informací o dotačním programu se dočtete zde.