Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Odbor sociálních věcí

Pečovatelská služba Města Lomnice nad Popelkou

Název zařízení: Pečovatelská služba Města Lomnice nad Popelkou
Forma:             organizační složka města
Adresa :           Obránců míru 1188,  512 51, Lomnice nad Popelkou

Ředitelka:         Nosková Olga

Telefon :            481 671 962

E- mail :           ps.lomnice@seznam.cz

Web:                www.lomnicenadpopelkou.cz

Cílová skupina : senioři a osoby se zdravotním postižením

Kapacita :         Dům s pečovatelskou službou 1188  -  45 bytů  ( garzonier )

                        Terénní a ambulantní služba  - 130 uživatelů

Služby :  

Pečovatelská služba Města Lomnice nad Popelkou je registrovaná sociální služba  dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, která zabezpečuje  sociální služby na území města  Lomnice nad Popelkou a integrovaných obcí .


Hlavní činnost :

 

Denně  dovážíme  obědy  pro potřebné uživatele, vozíme klienty na  koupání do našeho střediska osobní hygieny,  na úřady, k lékaři, svážíme prádlo, které pereme v naší prádelně, provádíme dohledy  a doprovody v terénu, nakupujeme  a rozvážíme nákupy po celém spádovém území. Dále poskytujeme i další potřebné úkony staráme se o  domácnost,  pomáháme  zajistit nutné pochůzky ve městě a na úřadech. Našim klientům jsme schopni zajistit i pedikúru s dovozem autem pro toho, kdo není schopen se sám dopravit.

Kromě základních služeb uskutečňujeme  pro naše uživatele i některé kulturní a společenské programy (posezení s harmonikou,  navštěvují nás děti z mateřské školy  - Dášenka  )

 

Informace o možném zavedení služby a nebo možnosti získat byt v DPS, atd. jsou poskytovány v Domu s pečovatelskou službou v době od 6:30 – 15:00, lépe po předchozí domluvě.