Odbor sociálních věcí

Základní síť sociálních služeb na období 2018 - 2020_aktualizace pro rok 2019

VÝZVA K AKTUALIZACI ZÁKLADNÍ SÍTĚ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB  2018 - 2020 (NA ROK 2019)

Upozorňujeme poskytovatele sociálních služeb, že Liberecký kraj vyhlašuje „Výzvu pro poskytovatele sociálních služeb k podávání žádostí o podstatnou změnu v realizaci sociální služby a pro zařazení nových sociálních služeb do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje 2018 – 2020 (na rok 2019)“. Žádosti můžete podávat od 17. 9. - 30. 9. 2018. Poskytovatelé, kteří jsou aktuálně zařazeni v Základní síti, si budou moci podat žádosti o podstatnou změnu na rok 2019 v tomto termínu. Na nové sociální služby je vyhlášena konkrétní výzva dle rozhodnutí rady kraje, tedy na konkrétní sociální služby, které kraj poptává.

VÝZVA DO ZS LK  2019:  ZS LK 2019

POSTUP A SYSTÉM HODNOCENÍ PRO ZAŘAZENÍ DO ZS LK 2019: Postup a systém hodnocení 2019

REFERENČNÍ HODNOTY PARAMETRŮ PRO ROK 2019: Referenční hodnoty

FORMULÁŘE:

Ke změnám v kapacitách vyšších jak 5 % bude nutné doložit Vyjádření obce. Formulář je ke stažení zde:

Formulář "Vyjádření obce k zařazení sociální služby do Základní sítě"

Formuláře žádostí pro aktualizaci Základní sítě na rok 2019:

NOVÉ, DOSUD NEZAŘAZENÉ SOCIÁLNÍ SLUŽBY:

Formular_nove_sluzby_2019_dle_vyzvy

SOCIÁLNÍ SLUŽBY V ZÁKLADNÍ SÍTI ZAŘAZENÉ:

Žádost o podstatnou změnu v realizaci sociální služby- pro sociální služby již zařazené v Základní síti pro rok 2018 ( i v případě transformace sociální služby na jinou).

Přílohy žádosti o podstatnou změnu:

• Příloha č. 1 - TABULKA K ŽÁDOSTI KE ZMĚNĚ ÚVAZKŮ A VYROVNÁVACI PLATBY U AMBULANTNÍ A TERÉNNÍ FORMY
  • Příloha č. 2 - TABULKA K ŽÁDOST KE ZMĚNĚ ÚVAZKŮ A LŮŽEK A VYROVNÁVACÍ PLATBY U POBYTOVÝCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
  • Příloha č. 3 - TABULKA STRUKTURA UŽIVATELŮ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY PÉČE

Kontaktní osoby pro Základní síť sociálních služeb:

Ing. Monika Musilová, e-mail: monika.musilova@kraj-lbc.cz, tel.: 485 226 440 (celý proces)

Mgr. Jiří Tůma, e-mail: jiri.tuma@kraj-lbc.cz, tel.: 485 226 558 (pouze metodické záležitosti)

Ing. Marcela Pražáková, e-mail: marcela.prazakova@kraj-lbc.cz, tel.: 485 226 902 (pouze ekonomické a technické záležitosti)