Odbor sociálních věcí

Jestřebí 21.03.2012 - téma Vytváříme nový domov i nové možnosti - Zaměstnávání lidí s postižením v kontextu transformace Domova Sluneční dvůr

Kulatý stůl v Jestřebí

Dne 21. března 2012, proběhl v  restauraci Cafe & pub galerie v Jestřebí u České Lípy kulatý stůl na téma na téma Vytváříme nový domov i nové možnosti - Zaměstnávání lidí s postižením v kontextu transformace Domova Sluneční dvůr.

Účelem kulatého stolu bylo především představit konkrétní změny v místě, způsobu a rozsahu poskytování sociálních služeb lidem se zdravotním postižením, které souvisejí s probíhající transformací Domova Sluneční dvůr v Jestřebí. Dále diskutovat o základních principech transformace pobytových sociálních služeb a o aktuálních tématech, která souvisejí s návratem lidí s postižením do života v běžné společnosti, zejména o zaměstnávání lidí s postižením.